KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14502047
nr 1450 2047
Etsning
D Ljungdahl, 1917, "Högbergsgatan 19-21", m: 36x26, yttermått inklusive ram: 53x41 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:35:52
200 kr
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Etsning
Läs mer om Stockholm
nr 1450 2047
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 21 februari 2022 |
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm